У Києві в суботу обмежать рух транспорту через

У Києві в суботу обмежать рух транспорту через "Французьку весну"

Укрінформ
У зв'язку з проведенням 1 квітня на Софійській площі фестивалю "Французька весна" буде тимчасово заборонено рух усіх видів транспорту деякими вулицями в центральній частині Києва. 

Про це повідомили в прес-службі столичної адміністрації. 

"1 квітня з 19:00 до 23:00 буде заборонено рух усіх видів транспорту вул. Малою Житомирською, Софійською, пров. Рильським, Володимирським проїздом та вул. Володимирською (від вул. Ірининської до вул. Великої Житомирської) у зв'язку з проведенням фестивалю "Французька весна в Україні" на Софійській площі", - йдеться у повідомленні. 

На час проведення заходу роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить через місце проведення фестивалю, буде змінено.

Зокрема, 1 квітня рух транспорту на вул. Хрещатик із 19:00 до 22:00 буде дозволено.

Окрім того, в зв'язку з проведенням "Французької весни в Україні" буде відключено зовнішнє освітлення на Софійській площі та вул. Володимирській із 20:00 31 березня до 01:00 1 квітня та з 20:00 до 22:00 1 квітня.

Протягом квітня в столиці триватиме низка подій у рамках 14-ої «Французької весни в Україні». Так, починаючи вже з 1 квітня 2017 року на Софійській площі французька компанія «Deus Ex Machina» презентує виставу «Галілео». Загалом упродовж квітня на фестивалі «Французька весна в Україні» киян і гостей столиці чекатимуть допрем'єрні покази свіжих кінострічок, французький короткий метр, концерти, виставки, інтелектуальні обміни, вистави та багато інших цікавих проектів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-