Євробачення-2017: Порошенко сподівається на англомовних волонтерів

Євробачення-2017: Порошенко сподівається на англомовних волонтерів

Укрінформ
Президент Петро Порошенко наголосив на важливості залучення англомовних волонтерів до проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Про це він заявив під час зустрічі з громадськими активістами щодо підбиття підсумків Року англійської мови в Україні, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Глава держави зауважив, що Україна готується до конкурсу «Євробачення» у 2017 році і наголосив на важливості залучення англомовних волонтерів по програмі «Eurovision volunteers family», які будуть супроводжувати цей конкурс та допомагати тисячам туристів, які в цей час відвідають Україну», - ідеться в повідомленні.

Крім того, Президент наголосив, що хоча Рік англійської мови завершується, але не закінчується її масове вивчення українцями. Так, він підкреслив, що за підтримки міжнародних неурядових організацій розроблені комплексні програми та організовані безкоштовні мовні курси для її вивчення, які будуть продовжені і в наступному році.

«Саме володіння іноземною мовою є тією рисою, яка відкриває новий всесвіт для українських громадян», - сказав Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-