Економіка - Останні новини

03 червня 2020


Комітет Ради рекомендував законопроєкт про гральний бізнес до другого читання

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики схвалив законопроєкт "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" (№2285-д) та рекомендував його до розгляду в другому читанні.


Рада може розглянути законопроєкт про гральний бізнес наступного тижня - Арахамія

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія сподівається, що Верховна Рада зможе розглянути законопроєкт "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" через тиждень.


Уряд спростив реєстрацію земельних ділянок

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дозволяє ухвалювати рішення про реєстрацію земельної ділянки будь-якому державному кадастровому реєстратору, обраному за принципом випадковості системою Державного земельного кадастру.


Кабмін запровадив е-дозволи на перевезення вантажів за кордон

Кабінет міністрів України погодив запровадження експерементального проєкту щодо замовлення бланків дозволів на поїздку по територіях іноземних держав під час перевезень вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні через Транспортний портал електронних послуг.


Уряд вніс зміни в роботу Міжвідомчої комісії з питань оборонного комплексу

Кабінет міністрів ухвалив рішення про внесення змін до роботи Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу (ОПК), що має на меті створення президії комісії та надає голові повноваження скликати комісію для прийняття узгоджених рішень.


Рада ухвалила закон про приєднання України до протоколу про е-накладну при перевезеннях

Верховна Рада ухвалила в цілому закон "Про приєднання України до Додаткового протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) про електронну накладну" (№0035).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}