В Україні встановлять граничний тариф на розподіл газу - Шмигаль

В Україні встановлять граничний тариф на розподіл газу - Шмигаль

Укрінформ
В Україні встановлять граничний тариф на розподіл газу, і він не буде більшим за 1 грн 79 коп. за один кубометр.

Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час позачергового засідання уряду у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Питання щодо тарифів на розподіл газу або так званої абонплати. Ми два минулі тижні говорили з народними депутатами, профільним комітетом, регулятором НКРЕКП і зараз виходимо на рішення, яким так само буде встановлена гранична ціна і межа тарифу на розподіл", - зазначив Шмигаль.

Він додав, що такий тариф не буде більшим за 1 грн 79 коп. за метр кубічний.

"Це рішення, яке ми очікуємо від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", - сказав Шмигаль.

Читайте також: Газ для побутових споживачів коштуватиме 6,99 гривні – Прем'єр

Він зауважив, що після відповідного рішення НКРЕКП вже в найближчий час тариф на розподіл по "дрібним облгазам" знизиться на 50% та більше

Як повідомлялося, 4 січня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднила тарифи (без ПДВ) на послуги розподілу природного газу, які діятимуть з 1 січня 2021 року. Тарифи для 43-х компаній оприлюднені на сайті НКРЕКП. Для прикладу, тариф для АТ "Київгаз" зріс на 11% - з 28 до 31 коп. за 1 кубометр за місяць. А для АТ "Київоблгаз" - на 79%, з 81 коп. до 1,45 грн за 1 кубометр за місяць. Фактичний тариф на замовлену потужність розраховується з урахуванням факту споживання минулого газового року та фактично замовленої потужності на 2021 рік. Зміни тарифів відбувалися під час засідань НКРЕКП від 16 грудня та від 30 грудня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-