"Кредитні канікули" і рефінанс під 0% - уряд розширив програму підтримки бізнесу

Укрінформ
Кабінет міністрів уточнив категорію суб’єктів підприємництва, які зможуть стати учасниками програми "Доступні кредити 5-7-9%", та зняв обмеження щодо максимальної суми кредиту для рефінансування під нульову процентну ставку.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 29 квітня, на засіданні уряду, повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

"По-перше, уточняється, що отримати рефінансування в рамках антикаратинного пакету під нульову процентну ставку, яким було доповнено програму 15 квітня 2020 року, зможуть суб’єкти підприємництва, чий річний дохід не перевищував 10 мільйонів євро. Знімається обмеження щодо максимальної суми кредиту на таке рефінансування. Обмежується лише сума державної підтримки, що надається суб’єкту підприємництва, яка сукупно не може перевищувати за будь-який трирічний період 200 тис. євро", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Кабмін дає ФОПам 1,6 мільярда допомоги на дітей

По-друге, позичальники отримують можливість рефінансувати свої діючі кредити за ставкою 3%, 5%, 7% або 9% річних (залежно від категорії кредиту) на термін до 5 років у сумі до 3 мільйонів гривень. Обидва види рефінансування стають доступними для позичальників, які мають кредити у будь-якому банку України.

По-третє, бізнес отримає змогу оформити відстрочку зі сплати не лише тіла кредиту, але й відсотків на обслуговування позики. Така відстрочка може сягати 9 місяців і залежить від мети надання державної підтримки.

Читайте також: Іпотека і малий бізнес: Президент анонсував дві кредитні програми

Як повідомляв Укрінформ, отримати позику за програмою "Доступні кредити 5-7-9%" можна в чотирьох банках державного сектору - ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк, УкрЕксімБанк та трьох комерційних банках – "Львів", "Альянс" та "ПУМБ".

Кредити за новими правилами мікро- та малий бізнес зможе отримати одразу після внесення Радою Фонду відповідних змін до Програми "Доступні кредити 5-7-9" та оновлення угод Фонду з банками-партнерами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-