Разумков сподівається, що Рахункова палата

Разумков сподівається, що Рахункова палата "не підведе ні Раду, ні громадян”

Укрінформ
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков зустрівся із керівниками делегацій вищих органів аудиту Азербайджану, Грузії, Білорусі та Вірменії.

Про це повідомляє пресслужба апарату Верховної Ради.

“Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся із керівниками делегацій вищих органів аудиту Азербайджанської Республіки, Грузії, Республіки Білорусь та Республіки Вірменія. Учасники зустрічі обмінялися думками щодо важливості місії аудиторських структур у частині контролю за використанням бюджетних коштів”, - ідеться в повідомленні.

Як інформує пресслужба апарату ВР, Разумков наголосив, що відносини з аудиторськими офісами завжди залишатимуться дружніми, відкритими і конструктивними. Він також підкреслив, що Рахункова палата України є головним механізмом контролю у державі.

«Дуже важливо тримати руку на пульсі. Ми сподіваємось, що Рахункова палата України не підведе ні Верховну Раду, ні громадян нашої держави», - зазначив Разумков.

Зазначається, що Голова ВР також зауважив, що на етапі підготовки Державного бюджету на 2020 рік роль Рахункової палати є ключовою. За його словами, позитивні ініціативи з боку Палати будуть підтримані і впроваджені.

Читайте також: Разумков сподівається, що скасування недоторканності не оскаржать у КС

Голова Рахункової палати України Валерій Пацкан, у свою чергу, підкреслив, що Рахункова палата – це надійний тил і партнер Верховної Ради у процесі бюджетного планування.

Голова Комітету з питань бюджету Юрій Арістов наголосив, що старі погляди на формування бюджету та використання державних коштів залишаться у минулому.

«Ми будемо будувати бюджетні процеси із урахуванням прогресивних підходів та інновацій, що реалізовуються в розвинутих країнах», - сказав Арістов.

Як передає пресслужба апарату ВР, директор програми GIZ GmbH Належне Врядування Томас Маєр наголосив на необхідності тісної співпраці між рахунковими палатами у сферах, що мають важливе значення для розвитку економіки, зокрема, у сфері енергоефективності, приватному секторі і керуванні державою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-