Нацбанк зробив для Укрпошти

Нацбанк зробив для Укрпошти "валютне" послаблення

Укрінформ
Національний банк надав можливість ПАТ "Укрпошта" переоформити генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій у спрощеному порядку.

Про це йдеться у постанові Правління Національного банку №110 від 22 серпня 2019 року, повідомляє пресслужба НБУ.

"Національний банк України надав можливість Укрпошті переоформити генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій у спрощеному порядку", - йдеться у повідомленні.

У НБУ пояснили, що наразі національний оператор поштового зв’язку має генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій з переказу грошових коштів (поштового переказу), отриману до змін у валютному регулюванні. Термін дії цієї ліцензії спливає у травні наступного року.

Тому, за рішенням Правління, процедура переоформлення ліцензії згідно з новими вимогами буде для Укрпошти спрощеною, тобто потребуватиме меншої кількості документів.

Читайте також: Нацбанк попереджає: Україною “гуляють” якісні підробки гривень

Таке рішення дозволить виконати вимоги нового валютного регулювання, не спричиняючи перебоїв у діяльності Укрпошти, наголосили в пресслужбі.

Зміни затверджені постановою Правління Національного банку №110 від 22 серпня 2019 року "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 02 січня 2019 року № 9". Вони набирають чинності з 24 серпня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-