В Україні ліквідують підприємство, яке контролювало якість обладнання на АЕС

В Україні ліквідують підприємство, яке контролювало якість обладнання на АЕС

Укрінформ
Державна інспекція ядерного регулювання України визнала неефективною роботу підприємства «Державний центр регулювання якості поставок та послуг» і ухвалила рішення про його ліквідацію. 

Про це повідомляє пресслужба ДІЯРУ.

"Інспекція видала наказ №362 «Про припинення діяльності державного підприємства «Державний центр регулювання якості поставок та послуг». Відповідний запис про перебування підприємства у стані припинення внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення про про ліквідацію ухвалене за результатами аналізу фінансово-економічної діяльності підприємства та перспектив його розвитку. ДІЯРУ визнала роботу ДП «Держцентрякості» неефективною.

Також прийнято рішення включити функції оцінки (підтвердження) відповідності у сфері використання ядерної енергії до Статуту Державного підприємства «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки».

Як повідомлялося, ДП «Держцентрякості» створене у 1992 році у структурі Держатомнагляду України з метою забезпечення державного нагляду за якістю обладнання, що постачається на атомні електростанції. З 1996 року підприємство отримало статус державного та увійшло до сфери управління Держатомрегулювання.

Читайте також: НКРЕКП та Міненерго мають знизити тарифи на електрику для бізнесу - Гройсман

У статуті підприємства визначено основні функції із виконання: експертиз технічних умов на продукцію, яка важлива для безпеки, участі у приймальних випробуваннях та атестаціях технології зварювання; оцінки відповідності згідно з чинними технічними регламентами; метрологічного забезпечення діяльності Держатомрегулювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-