АМПУ пропонує нові проекти для розвитку приватного бізнесу в порту Скадовськ

АМПУ пропонує нові проекти для розвитку приватного бізнесу в порту Скадовськ

Укрінформ
ДП «Адміністрація морських портів України» та Мінінфраструктури спільно з Фондом державного майна ініціює реалізацію проектів розвитку приватного бізнесу у порту Скадовськ. 

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

"Зараз на сайті Фонду державного майна України запропоновані до оренди 5 причалів у порту Скадовськ та портопункті Хорли. Вони можуть використовуватися для обслуговування як вантажних, так і пасажирських суден. Також потенційними об’єктами оренди є майданчики ДП «Скадовський морський торговельний порт», що в сполученні із причалами Скадовської філії ДП «АМПУ» формують перспективні зони для розвитку порту", - зазначили в Адміністрації портів.

В АМПУ зауважили, що оренда причалів передбачає привабливі умови орендної плати, якщо інвестор вкладе кошти у їх ремонт. Інформація щодо надання в оренду причалів Скадовської філії ДП «Адміністрація морських портів України» опублікована на офіційному сайті Фонду державного майна України. Також інформацію про оренду причалів та інші проекти державно-приватного партнерства можна отримати на інвестиційному порталі «АМПУ» investinports.com.

Читайте також: АМПУ презентувала інвестиційний проект у порту Рені

Порт розташований у регіоні з розвинутим аграрним виробництвом та великими запасами якісного піску. Раніше лише портопункт Хорли Скадовського порту забезпечував перевалку піску в обсязі близько 4 млн тонн на рік. Причали порту пристосовані для зберігання вантажів, здійснення експортно-імпортних операцій та за паспортними характеристиками можуть приймати судна класу Ro-Ro. У тилу причалу № 1 порту розташовані складські майданчики ДП «Скадовський морський торговельний порт» загальною площею понад 7400 кв. м, а в тилу причалу № 2 — майданчики для відстою автотранспорту призначення «експорт» та «імпорт» загальною площею понад 25 000 кв.м.

Окрім вантажних операцій, Скадовський порт може використовуватись для розвитку пасажирських перевезень на лінії Миколаїв-Очаків-Кінбурн-Скадовськ. Морський маршрут може стати цікавою альтернативою автобусному чи автомобільному сполученню. Також ці напрямки можуть бути використані для розвитку туристичних маршрутів до Джарилгацького національного природного парку та Чорноморського біосферного заповідника.

АМПУ готова надати усім потенційним бажаючим орендувати причали та супутні інфраструктурні об’єкти вичерпну інформацію про їх стан, технічні особливості, обсяги необхідної реконструкції та ремонту для повноцінного відновлення функціонування.

Фото: АМПУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-