Кабмін погодив проект угоди про ЗВТ з Ізраїлем

Кабмін погодив проект угоди про ЗВТ з Ізраїлем

Укрінформ
Кабінет міністрів України схвалив проект Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«21 листопада Кабінет міністрів України ухвалив проект Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем та уповноважив першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва підписати її», - йдеться в повідомленні.

Робота над розробкою Угоди розпочалась у 2015 році. Перед остаточним завершенням переговорного процесу 28 березня 2018 року між двома сторонами було проведено сім раундів переговорів, метою яких стало узгодження положень Угоди, які покликані прибрати бар'єри у взаємній торгівлі товарами і послугами, сприяти кооперації підприємств, налагодженню міцних зв'язків між бізнес-спільнотами. За підрахунками Мінекономрозвитку, у результаті дії Угоди вже в найближчій перспективі збільшиться український експорт до Ізраїлю, а також покращиться сальдо торгівлі України з Ізраїлем.

Читайте також: Кабмін: Україна та Ізраїль підпишуть угоду про ЗВТ наприкінці листопада

У Мінекономрозвитку наголошують, що дія Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем не буде розповсюджуватись на тимчасово окуповані внаслідок збройної агресії Російської Федерації території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та окремі території Донецької та Луганської областей до повного відновлення конституційного ладу держави Україна на них.     

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-