Уряд запропонує доступні кредити малому та середньому бізнесу

Уряд запропонує доступні кредити малому та середньому бізнесу

Укрінформ
Уряд найближчим часом запропонує малому та середньому бізнесу систему доступних кредитів.

Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на регіональній конференції «Євроінтеграція: сила можливостей», що відбулася у Тернополі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зараз ведемо на фінальній стадії перемовини з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄББР), який через державні та деякі приватні банки надаватиме довготривалі доступні кредити, не прив'язані до курсу валют. Це буде дуже привабливо для малого та середнього бізнесу, такий доступ до дешевого кредитування, який держава сама поки що не може запропонувати. Тому ми шукаємо зовнішні ресурси, щоб зробити це», - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона також назвала ще один зовнішній проект із допомоги малому та середньому бізнесу від ЄС. Суть його у тому, що буде створено 15 центрів у різних областях, які надаватимуть консультативну допомогу щодо створення бізнес-планів, налагодження бізнесу згідно з європейськими стандартами.

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України схвалила ініціативу Тернопільської облдержадміністрації із запровадження програми часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва, яка дає змогу отримати кредит за відсотковою ставкою 7,5% річних у гривнях.

«Те, що ми побачили на Тернопільщині, оту особливу систему кредитування й використання коштів для малого і середнього підприємництва, ми в ідеалі хотіли б бачити у всій Україні», - додала Климпуш-Цинцадзе.

Читайте також: ЄС має і надалі бути активно залученим у процес реформ в Україні - Климпуш-Цинцадзе

Як повідомляв Укрінформ, Тернопільська обласна державна адміністрація першою серед областей України спільно з Німецько-українським фондом розробила порядок використання коштів на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для малого і середнього бізнесу.

Максимальна сума кредиту - 100 тис. євро із максимальним терміном здійснення часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків не більше двох років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-