Добове балансування на ринку газу розпочнеться з 1 серпня - Нацкомісія

Добове балансування на ринку газу розпочнеться з 1 серпня - Нацкомісія

Укрінформ
Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявляє про недостатню готовність АТ «Укртрансгаз» до повномасштабного тестування власної інформаційної платформи. 

Такого висновку НКРЕКП дійшла під час наради з учасниками ринку природного газу, повідомляє прес-служба Нацкомісії. 

"Враховуючи те, що АТ «Укртрансгаз» свідомо гальмує процес впровадження добового балансування на ринку природного газу України, регулятор вважає за недоцільне перенесення термінів набрання чинності постановою НКРЕКП від 27.12.2017 № 1437 та наголошує на тому, що з 01.08.2018 ринок природного газу України переходить на добове балансування", - йдеться у повідомленні.

У Нацкомісії зазначили, що підставою для проведення чергової наради стало звернення АТ«Укртрансгаз» щодо перенесення термінів набрання чинності постановою НКРЕКП від 27.12.2017 № 1437.

У рамках моніторингу виконання рішень регулятора щодо дотримання термінів впровадження добового балансування, НКРЕКП звернулась до суб’єктів ринку природного газу з проханням надати інформацію про доступність на сьогодні всіх функцій інформаційної платформи.

Читайте також: НКРЕКП провела нараду щодо врегулювання ситуації з гарячою водою у Києві

За результатами проведеного моніторингу встановлено, що суб’єкти ринку природного газу, які звернулись до АТ «Укртрансгаз», отримали сертифікати для доступу до інформаційної платформи Оператора ГТС та розпочали тестування лише по деяких модулях інформаційної платформи. При цьому повномасштабне тестування інформаційної платформи не здійснюється через відсутністю модуля «Реєстр споживачів постачальника».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-