Цьогоріч торги на OpenMarket поповнили бюджет на 300 мільйонів - Мін'юст

Цьогоріч торги на OpenMarket поповнили бюджет на 300 мільйонів - Мін'юст

Укрінформ
Надходження від діяльності OpenMarket до держбюджету з початку року перевищили 300 мільйонів гривень. 

Про це інформує прес-служба Міністерства юстиції України

«З початку року через систему електронних торгів OpenMarket було проведено аукціонів на 1,33 млрд грн та продано 9 918 лотів. Ціни реалізації у порівнянні зі стартовими зросли у середньому на 10%. Понад половина лотів була реалізована з приростом ціни. Завдяки ефективній роботі, надходження від діяльності OpenMarket до держбюджету за цей період перевищили 300 млн грн», -  ідеться в повідомленні. 

При цьому зазначається, що найдорожчий проданий за цей період лот - земельна ділянка в Оболонському районі Києва площею 5,7 га та вартістю 24 млн грн.

Як повідомляє прес-служба, найбільше підняття ціни від початкової зафіксовано під час аукціону за земельну ділянку на Київщині. Приріст сягнув 640%, а ціна продажу - 815 340 грн.

«Найтехнологічніший державний стартап OpenMarket продовжує реформу продажу майна, створюючи новий чесний відкритий ринок та наповнюючи бюджет країни», - зазначив генеральний директор OpenMarket Віктор Вишньов.

Читайте також: Чиказька біржа запускає торги причорноморською пшеницею та кукурудзою

Окрім того, OpenMarket розпочав співпрацю з Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА) щодо реалізації арештованого майна. Першими лотами, виставленими на продаж, стали елітні автомобілі: BMW Alpina, MERCEDES GL, Toyota Camry, BMW X6. Загальна стартова вартість машин складає майже 7 млн грн.

Як повідомлялося,  6 вересня 2017 року був проведений перший в світі аукціон з використанням інноваційної криптографічної технології Blockchain. Нині всі торги переведено на цю технологію. Кожен учасник аукціону може перевірити чесність проведення аукціону на сайті blockchain.gov.ua. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-