Ярославський купив 25% ІНГО Україна, збирається докупити ще 75%

Ярославський купив 25% ІНГО Україна, збирається докупити ще 75%

Укрінформ
Група DCH Олександра Ярославського підтвердила факт купівлі бізнесменом компанії ІНГО Україна, повідомили у прес-службі групи.

«Станом на сьогоднішній день вже підписано документи на купівлю 25% пакету акцій, завершуються формальні процедури щодо закриття угоди. Подальша стратегія DCH по відношенню до даного активу спрямована на збільшення частки до 100%», - йдеться в прес-релізі DCH.

Власник і президент DCH Олександр Ярославський прокоментував своє нове придбання: «Чому купив? Тому що економіку треба піднімати, і інвестувати в країну. Зовнішні інвестори не прийдуть, якщо не побачать, що всередині є життя, що український бізнес не тікає, а вкладає. А чому ІНГО? У січні вдалося запустити ХТЗ, виробничий процес налагодили, трактори почали сходити з конвеєра - стало нудно і купили ІНГО. Так актив за активом будемо рухатися і далі».

Як зауважили в прес-службі, група DCH займалася розвитком різних інвестиційних проектів, серед яких «УкрСиббанк», Черкаський «Азот», «Київстар» та ін. Інвестиції Ярославського тільки у розвиток Харківського регіону перевищили 1 млрд дол., з них 300 млн дол. - в підготовку інфраструктури Харкова до Євро-2012. Попереднім придбанням бізнесмена є Харківський тракторний завод, який після 10-місячного простою почав роботу в переддень православного Різдва поточного року.

«ІНГО Україна» - одна з найстаріших і найбільших українських страхових компаній, стабільно входить у число лідерів ринку за сумами страхових виплат, обсягом страхових премій та величиною власних активів. Має 28 видів ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, розгалужену філіальну мережу, обслуговує і роздрібних і корпоративних клієнтів. В кінці 2016 року рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг компанії на рівні иаАА (найвища надійність) з прогнозом «стабільний».

Фото my-banks.info

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-