Представники посольства і Союзу українців Румунії зустрілися з радником Українського православного вікаріату

Представники посольства і Союзу українців Румунії зустрілися з радником Українського православного вікаріату

Укрінформ
Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Паун Роговей і Голова Союзу українців Румунії (СУР) депутат Микола Мирослав Петрецький зустрілися з радником Українського православного вікаріату Румунії священником Миколою Лауруком.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Фейсбук-сторінку СУР.

Зустріч відбулася в понеділок в рамках перебування Роговея та Петрецького з робочою поїздкою в повіті Марамуреш.

«Під час дискусії були обговорені найбільш важливі аспекти роботи Українського православного вікаріату Румунії через 30 років від відновлення його діяльності, проблеми, з якими стикаються українські парафії в Румунії, та можливі шляхи їх вирішення», - йдеться у дописі.

Читайте також: Представники посольства і Союзу українців Румунії відвідали заклади з українською в Марамуреші

Як зазначається, на зустрічі також було обговорено намір СУР організувати у співпраці з Українським православним вікаріатом Румунії та Посольством України в Румунії урочистий захід, приурочений до 30-річчя відновлення Українського православного вікаріату Румунії.

З цієї нагоди Петрецький нагадав, що СУР планує видати ювілейний альбом, в якому будуть представлені українські православні церкви Румунії, висвітлені аспекти діяльності парафій та проілюстровані головні заходи, організовані ними у співпраці з СУР.

Фото: Uniunea Ucrainenilor din România Cоюз Українців Румунії в Фейсбуці

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-