Учні української школи в Норвегії творчо привітали громаду з Днем Незалежності

Учні української школи в Норвегії творчо привітали громаду з Днем Незалежності

Фото
Укрінформ
Учні української школи «Кобзар» в м.Осло виступили з творчими привітаннями на святкуванні українською громадою Дня Незалежності України.

Про це йдеться на сторінці закладу у Facebook.

«Талантів в українській громаді у Норвегії чимало, а сьогодні їх вдалося зібрати в одному приміщенні під час святкування Дня Незалежності України. Багато з цих талантів -- це маленькі українці й україночки зі школи "Кобзар", - зазначається у соцмережі.

Під час виступів малеча декламувала поезію Тараса Шевченка. А шкільний хор вразив щирістю та силою голосів при виконанні національного гімну.

В оргкомітеті Української громади в Норвегії подякували всім, хто приєднався до святкування Дня Незалежності - всім, хто пік смачні торти і пляцки, хто брав участь в іграх і забавах, та просто насолоджувався. Все це допомогло створити надзвичайно теплу та домашню атомосферу.

Разом з дітлахами Української школи "Кобзар" у м.Осло на святі виступив ансамбль "Folkemelodi”.

Читайте також: "Метелик" із петриківкою на крилах: українська інсталяція на фестивалі Burning Man у США

Як повідомляв Укрінформ, українська недільна школа «Кобзар» в Осло при громадській організації «Українська громада в Норвегії» 25 серпня розпочала заняття у рамках нового навчального року.

Школа була заснована на благодійних засадах у 2006 році. Директор - Тетяна Луцик.

У закладі приділяють значну увагу сучасним технологіям та інноваціям у навчанні.

Oсновними завданнями закладу є cтворення оптимальних умов для вивчення української мови, ознайомлення з історією України, українським світоглядом, культурою, традиціями, а також із сучасними подіями в Україні. Школа також дає можливість відчути приналежність до української спільноти та сприяє гармонійному розвитку мультикультурної ідентичності дітей.

На сьогодні заклад має дві групи дітей: дошкільна група (від 2 до 5 років) та шкільна група (від 6 до 14 років).  Заняття проводяться по неділях 2 рази в місяць.

Бібліотечний фонд Української школи "Кобзар" налічує десятки підручників та посібників з різних предметів, які можна використовувати для самостійного опрацювання на навчальний рік 2019-2020.

Фото: Natalia Kval‎, Українська школа "Кобзар" у м.Осло

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-