У Лісабоні обрали нове керівництво ініціативної групи СУМ в Португалії

У Лісабоні обрали нове керівництво ініціативної групи СУМ в Португалії

Фото
Укрінформ
У Лісабоні відбулися звітно-виборчі збори Ініціативної групи зі створення Спілки української молоді (СУМ) в Португалії.

Про це йдеться на сторінці Ukrainian Youth Association - CYM Global у Facebook.

«Обрано нові керівні органи Ініціативної Групи. Її очолила подруга Алла Фіть», - йдеться у дописі.

Зазначається, що заступником голови став друг Олександр Підперигора.

Були обрані також секретар та головний виховник (подруга Неля Підперигора), організаційний референт (друг Андрій Іваночко), помічник організаційного референта (друг Адам Ілюк), фінансовий референт (подруга Катерина Піцко).

До складу Контрольної комісії та Товариського суду обрано подругу Галину Ілюк та друга Миколу Чабана.

Як зазначається, збори розпочали молитвою у місцевому греко-католицькому храмі. Делегати Зборів вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих Героїв України.

Учасників зібрання привітала Надзвичайний Повноважний Посол України в Португалії Інна Огнівець. Також прозвучав привіт від заступника директора українського культурного освітнього центру «Дивосвіт» Нелі Підперигори та привітання від голови Спілки українців у Португалії Павла Садохи.

Від імені Світової управи (СУ) Спілки української молоді сумівців привітав референт зовнішнього розвитку СУМ друг Андрій Несмачний.

«Щиро радіємо вашим успіхам, бо розуміємо скільки зусиль необхідно докласти аби їх досягнути. А тому впевнені, що добрий початок нашої спільної справи матиме в Португалії гідне продовження. Для цього потрібно лише об'єднати зусилля, пам’ятаючи: в єдності наша сила! Цього нам усім бажаємо. Зичимо вам мудрих рішень і дальших здобутків, на славу Бога й України!», - йдеться в привітанні СУ СУМ, адресованому членам ініціативної групи СУМ в Португалії.

Після обговорення звітів, Збори прийняли ряд постанов та рішень, спрямованих на подальший розвиток сумівської діяльності на терені Португалії.

Читайте також: У Львові відкрилася міжнародна асамблея успішних українок діаспори

На завершення Зборів новообрана голова ІГ СУМ подруга Алла Фіть звернулася до всіх учасників засідання з словами подяки та заохочення до подальшої розбудови Спілки на терені Португалії.

Фото: Ukrainian Youth Association - CYM Global

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-