Українка здобула перемогу на десятиденному марафоні в США

Фото
Світлана Самаріна з Житомира стала переможницею десятиденного марафону в США.

Про це повідомляє uatv.

«Українка Світлана Самаріна з Житомира виграла десятиденний забіг, який проходив у Нью-Йорку. 45-річна жінка пробігла 941 км», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Самаріна стала лідером марафону вже з першого дня. У середньому за добу вона пробігала 94 км. Це перша перемога українки на такій великій дистанції.

Раніше перше місце у такому марафоні здобула вінничанка Наталія Глущук. Серед чоловіків – житель Вінниці Юрій Тростенюк, який виграв забіг на 5 000 км в 2017 році, подолавши дистанцію за 45 днів 16 годин 45 хвилин і 21 секунду. При цьому його середній денний показник результативності становив 109 км в день.

Як відомо, нью-йоркський марафон щорічно збирає бігунів з усього світу. Забіг на 10 діб проходить разом із більш коротким на 6 діб. Організатором виступає Марафонська команда Шри Чинмоя, яка спеціалізується на наддовгих забігах і відома високим рівнем організації, максимальною увагою до спортсменів і дружньою атсмосферою.