Українець переміг в нью-йоркському ультрамарафоні

Фото
Український легкоатлет Дмитро Молчанов зайняв перше місце на одному з найбільших в світі марафоні New York City 60K в США.

60-кілометрову дистанцію змагань Молчанов подолав з результатом 4:12:19, повідомляє Жорстка атлетика

"Я все ще не можу повірити. Я зробив це. Мій перший ультрамарафон - 60 км і перше місце в загальному заліку з таким результатом", - прокоментував перемогу спортсмен.

Гонка стартувала в Центральному парку від воріт інженерів, спочатку спортсменам треба подолати коло 8,3 кілометра, а потім вісім кіл по 6,4 кілометра. Ліміт траси становив 9 з половиною годин.

Для Дмитра це вже третій фініш цієї осені на марафонах та ультрамарафонах, у вересні він фінішував в Берліні з часом 2:44:53, а два тижні тому на нью-йоркському марафоні показав 2:53:47 на фініші.