На 26 BookForum у Львові презентували книгу Любомира Гузара чотирма мовами

На 26 BookForum у Львові презентували книгу Любомира Гузара чотирма мовами

Укрінформ
Книгу “Про гріхи і чесноти” Любомира Гузара українською, російською, французькою та англійською мовами презентували на 26 BookForum у Львові.
Участь у презентації взяв глава УГКЦ блаженніший Святослав (Шевчук), повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Усі любили слухати Любомира Гузара. Але не всі уміли його почути. Ось і “Про гріхи і чесноти” з'явилась тому, що хтось почув блаженнійшого. І цією людиною була журналіст Оксана Климончук. Якби не її здатність слухати, почути, тих книжок просто не було б. Ми дуже хочемо, щоб слова, думки, його дух по крупицях зберегти для майбутніх поколінь", - зазначив глава УГКЦ.

Він висловив переконання, що ще не одна книжка про Любомира Гузара буде написана і проведене не одне дослідження.

Книгу видано чотирма мовами — українською, російською, французькою та англійською. Її зміст викладений лаконічно, подібно до SMS-повідомлень, але при цьому дуже вичерпно і переконливо.

Як зазначила упорядниця видання Оксана Климончук, наступним проєктом, присвяченим Любомиру Гузару, буде “Блаженніший про Блаженнішого”. Глава УГКЦ Святослав дуже давно знайомий із Любомиром Гузаром. І навіть тоді, коли їхні стосунки були на рівні викладач-студент, у нього вже було своє сприйняття і трактування блаженнішого Любомира як викладача, людини, науковця. Тому є сподівання, що проєкт “Блаженніший про Блаженнішого” буде вдалим.

Читайте також: Сенцов презентує на Форумі видавців книгу “Маркетер”

Як розповіла Оксана Климончук, книга “Про гріхи і чесноти” записувалась уже наприкінці життя Любомира Гузара, він не дочекався її виходу, та до останніх днів цікавився роботою над нею.

Фото: news.ugcc.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-