Путін доручив перезняти міні-серіал “Чорнобиль”, де винуватцем є США

Путін доручив перезняти міні-серіал “Чорнобиль”, де винуватцем є США

Укрінформ
Президент Росії Володимир Путін доручив зробити російську версію міні-серіалу про катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції 1986 року, де головним винуватцем буде агент із ЦРУ.

Про це повідомляє Maxim.

“Схоже на те, що президенту Російської Федерації не дуже сподобався “Чорнобиль” від HBO, який розповідає про ядерну катастрофу в Україні у 1986 році, і тому хоче поставити крапку над "і". Проте, російська версія поставити крапку над "і" полягає в тому, аби перекрутити факти і зробити винуватцем у катастрофі на (українській — ред.) АЕС - Сполучені Штати через агента ЦРУ”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Maxim, російський пропагандистський канал “НТВ” вже почав зйомки власної версії “Чорнобиля”.

За словами режисера фільму Олексія Мурадова, сюжет побудований на одній з теорій, за якою причиною вибуху стали дії співробітника американського ЦРУ.

«Згідно з однією з теорій, американці проникли на Чорнобильську АЕС, і багато істориків не заперечують, що в день вибуху агент спецслужб противника був присутній на станції», - пояснив він.

Як зазначає Maxim, зйомки російського “Чорнобиля” насправді є гарним аргументом того, що сьогоднішня Росія насправді нічим не відрізняється від колишнього СРСР.

Читайте також: Держкіно пояснило, чому серіал "Чорнобиль" повністю не знімали в Україні

На момент чорнобильської аварії Путін був офіцером КДБ, і тому немає жодних підстав вважати, що падіння СРСР зробило його менш обізнаним у тому, як уряд може розповідати свою правду.

Однак, проблема для Путіна полягає в тому, що HBO дуже професійно відзняв цю історію, і тому схоже, що ця пропагандистська битва вже програна для РФ.

Як повідомлялося, у травні американський телеканал HBO презентував міні-телесеріал «Чорнобиль», заснований на реальних подіях трагедії 1986-го року. Згодом у США серіал "Чорнобиль" назвали кращим за "Гру престолів".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-