У Празі презентують книгу про російський фашизм

У Празі презентують книгу про російський фашизм

Укрінформ
В Інформаційному центрі Палати депутатів парламенту Чеської Республіки у четвер відбудеться презентація виданої в Україні книги російського професора Юрія Федорова “Росія між фашизмом і розпадом”.

Про це повідомляє Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР), який є одним з організаторів заходу.

“У своїй книзі Юрій Федоров грунтовно та переконливо доводить, що встановлення фашистської диктатури та зростаючі сепаратистські тенденції, які врешті-решт призведуть до розпаду держави, є двома найбільш вірогідними сценаріями розвитку Росії у найближчій перспективі”, - йдеться у повідомленні.

У книзі російський професор також дає відповіді на наступні питання: “Чи рухається Росія власне до фашизму? Чи має авторитарний режим Путіна ознаки фашистського? Наскільки реальними є перспективи розпаду Росії? Який з двох сценаріїв, викладених у книзі, несе для Європи більшу небезпеку? І що може зробити Європа, щоб уникнути та мінімізувати ризики та наслідки, що випливають з цих двох сценаріїв?”

Після авторської презентації відбудуться публічні дебати, в якій візьмуть участь Михайло Самусь (ЦДАКР) та Ян Шир (Інститут міжнародних досліджень Карлового університету). Модератор - Давід Свобода (Інститут вивчення тоталітарних режимів).

Читайте також: Відомі російські журналісти побилися в ефірі через Сталіна

Зазначається, що Юрій Федоров є провідним російським незалежним експертом з питань зовнішньої та безпекової політики Росії. До 2006 року обіймав посаду професора Московського державного інституту міжнародних відносин (МДІМО), до цього працював заступником директора з наукової роботи московського Центра політичних досліджень Росії (ПІР-центр). В період 2006-2009 рр. працював науковим співробітником Королівського інституту міжнародних відносин у Лондоні. В даний час він працює в університетах та дослідницьких центрах Італії та Чехії і є позаштатним співробітником російської служби “Радіо Свобода”. Автор ряду книг, численних наукових статей, опублікованих в Росії, Україні, США та Європі.

Книга “Росія між фашизмом та розпадом” була видана Центром досліджень армії, конверсії та роззброєння (Київ, Україна).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-