У Сумах проходить міжнародний фестиваль авторської пісні

У Сумах проходить міжнародний фестиваль авторської пісні "Булат"

Укрінформ
У Сумах за участю виконавців із різних областей України, а також Росії, Білорусі, Вірменії та США розпочався XXІX міжнародний фестиваль авторської пісні і пісенної поезії "Булат".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні особливо важливо об’єднати людей, нехай таким об’єднувальним початком буде пісня, поезія. Захід проводиться з метою підтримки та розвитку жанру, засновниками якого є такі автори-виконавці як Булат Окуджава, Юрій Візбор, Володимир Висоцький, Олександр Галич, Юрій Кукін та інші”, - зазначив на прес-конференції з нагоди відкриття фестивалю його президент Ігор Добровольський.

За його словами, традиційно фестиваль включає у себе серію концертів (цього року їх 15, третина з яких – благодійні), навчальні майстер-класи, тренінги і розважальні заходи для учасників.

Важливою частиною фестивалю є конкурс. Він проходить у два етапи: робота у творчих майстернях і виступ на конкурсному концерті. Цьогоріч у конкурсі буде задіяно більше 100 учасників.

У рамках фестивалю реалізується проект "Молодіжний майданчик", спрямований на формування молодіжного творчого середовища, обмін досвідом, навчання та творче зростання молодих авторів та виконавців України та близького зарубіжжя.

Фестиваль завершиться 23 квітня о 13.00 гала-концертом у Палаці культури Сумського машинобудівного об’єднання, а перед цим, об 11.00, вперше пісенний флеш-моб пройде на залізничному вокзалі. Ще один концерт учасників фестивалю планується провести 23 квітня у Сумській муніципальній галереї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-