За адвокатів полонених моряків, які тягнули з апеляцією, візьметься дисциплінарна комісія

За адвокатів полонених моряків, які тягнули з апеляцією, візьметься дисциплінарна комісія

Укрінформ
З несумлінними адвокатами за призначенням, які не подали вчасно скарги на рішення судів про арешт захоплених українських моряків, розбиратиметься дисциплінарна комісія.

Про це в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

"У відношенні чотирьох військовополонених моряків адвокатами за призначенням не були подані скарги, після обрання запобіжного заходу, у встановлений термін ... З недобросовісними колегами за призначенням буде розбиратися дисциплінарна комісія", — повідомив Полозов.

Він уточнив, що команда адвокатів, запрошених родичами військовополонених моряків, вступила у справу лише через тиждень після закінчення терміну оскарження.

"Адвокати нашої команди захисту моряків вступили в справу через тиждень після закінчення терміну оскарження. У задоволенні клопотань про поновлення строків оскарження, поданих адвокатами нашої команди, суд відмовив", — повідомив він.

Проте, заявив Полозов, "ми продовжимо домагатися розгляду судовими інстанціями скарг на незаконне утримання під вартою відносно українських військовополонених. У тому числі і для подальшої передачі відповідних скарг до ЄСПЛ".

Читайте також: Вже 22 українських моряки оголосили себе військовополоненими

Як повідомляв Укрінформ, прикордонні кораблі Російської Федерації 25 листопада здійснили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса в порт Маріуполь. Вони обстріляли і захопили три українські кораблі в Керченській протоці, на борту яких знаходилися 24 моряки.

У зв'язку з агресією Росії в 10 областях України було введено військовий стан терміном на 30 днів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-