Денісова: Жителька Севастополя 5 років намагалася позбутися нав'язаного громадянства РФ

Денісова: Жителька Севастополя 5 років намагалася позбутися нав'язаного громадянства РФ

Укрінформ
Уповноважений ВР заявила, що завдяки її втручанню російська окупаційна влада у Севастополі погодилася розпочати процедуру виходу однієї із жительок міста із нав’язаного громадянства Росії.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Нещодавно до мене звернулась мешканка міста Севастополя та попросила допомогти у вирішенні питання нав’язаного їй громадянства РФ. Жінка розповіла, що вона 5 років стукає без перебільшення в усі двері, але кримська влада просто відмовляється приймати документи на вихід з громадянства”, - зазначила омбудсмен.

Денісова зауважила, що, реагуючи на таке явне порушення прав людини, вона направила звернення до російської колеги Тетяни Москалькової.

“Сьогодні надійшла відповідь, в якій омбудсмен РФ запевнила, що громадянці зі сторони російської влади буде надана практична допомога в оформленні і подачі всіх необхідних документів”, - підкреслила Денісова.

Читайте також: Чому на Заході не хочуть ні “гарячої”, ні “холодної” війни з Росією

Також Уповноважений ВР додала, що так звана Федеральна міграційна служба Севастополя 13 липня таки прийняла на розгляд звернення та всі документи.

Разом з тим Денісова висловила сподівання, що влада РФ все ж таки почне керуватися законами здорового глузду та нарешті припинить “варварське нав’язування” свого громадянства, яке, за її словами, все більше нагадує кріпосне право.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-