Україна налагодила повний цикл виробництва ракетного озброєння

Україна налагодила повний цикл виробництва ракетного озброєння

Фото, відео
Укрінформ
На КП "Шосткинський казенний завод "Імпульс" створюється новітній виробничий центр, який замикає повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння.

Про це повідомив генеральний директор Укроборонпрому Павло Букін, інформує пресслужба концерну.

"Це – новий цех із новітніми верстатами, призначеними для високоточної обробки. Його створено у рекордні терміни завдяки координації основних державних стейкхолдерів – Кабміну, МЕРТ, Концерну та заводу "Імпульс". Вже найближчим часом розпочнеться виробництво комплектуючих, вкрай необхідних для завершення створення замкнутого циклу виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння. Фактично, вперше з історії України ми створюємо підприємство, яке здатне у необхідній кількості виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння", – сказав Букін.

Як додав очільник Укроборонпрому, аналогічні центри наразі створюються у кожному кластері концерну. Йдеться про харківський "Завод ім. Малишева", запорізьку "Іскру", луцький "Мотор" і ще з десяток підприємств Укроборонпрому.

Як зазначається, для організації виробництва на Шосткинському заводі здійснено масштабні роботи з підготовки цеху, який відповідає міжнародним нормам високоточного виробництва.

"Вже завершено 90% робіт із запуску високоточного виробничого майданчика. Впродовж наступних 30-50 днів триватиме налагодження усіх верстатів. На новому обладнанні ми вироблятимемо деталі із точністю, яка вимірюється у мікронах. Окрім того, завдяки цим верстатам ми значно знизимо собівартість продукції", – заявив директор КП "Шосткинський казенний завод "Імпульс" Євген Чернов.

В Укроборонпромі додають, що "Шосткинський казенний завод "Імпульс" є унікальним підприємством та одним з небагатьох у світі, яке у замкнутому циклі виготовляє детонатори, капсулі та інші елементи для різних видів боєприпасів.

Читайте також: Українсько-турецьке підприємство вже має 4 оборонні проєкти - Букін

Саме продукція "Імпульсу" є однією з головних складових у програмі створення повного циклу українського виробництва боєприпасів різних видів, від снарядів та високоточних протитанкових ракет, до далекобійних систем "Вільха" та "Нептун".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-