Змінилися правила перетину лінії розмежування на Донбасі

Змінилися правила перетину лінії розмежування на Донбасі

Укрінформ
У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб повідомили про зміну термінів дії дозволів для перетину лінії розмежування на Донбасі.
Відповідне попередження розміщено у Facebook міністерства.

Так, заяви які будуть подані (або які переподаються) з 28.03.2019 року набувають строк діїї "без обмеження терміну дії". Заяви, які вже подані та оброблені до 28.03.2019, мають термін дії 1 рік. Після закінчення терміну дії, їх можна буде переподати з необмеженим терміном дії.

Читайте також: Прикордонники відпрацювали захист гуманітарних коридорів на Донбасі

У міністерстві нагадують, що для продовження строку дії раніше наданого дозволу на перетин лінії розмежування на Донбасі необхідно авторизуватися на сайті Реєстру дозволів для переміщення осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей; у розділі «Історія поданих заяв» знайти відповідну заяву та переподати її, скорегувавши (якщо необхідно) особисті дані.

У міністерстві зауважують, що переподати заяву може лише особа, яка її зареєструвала. Кнопка «Переподати» активується за 2 місяці до закінчення строку дії дозволу. Заяви, які не були переподані до закінчення встановленого терміну дії дозволу, будуть видалені.

А також підкреслюють, що заяви, які ще не пройшли перевірку, можуть бути відредаговані тільки особою, яка їх подавала.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-