Україна взяла участь у засіданні НАТО з підготовки військових

Україна взяла участь у засіданні НАТО з підготовки військових

Фото
Укрінформ
Фахівці Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь у засіданні Групи НАТО з питань підготовки у Королівстві Данія. Наступне засідання групи відбудеться в Україні у вересні 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

“Заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Валерій Доброгурський та начальник наукового центру дистанційного навчання університету Максим Тищенко взяли участь у засіданні секції розвитку індивідуальної підготовки та освіти Групи НАТО з питань підготовки у м. Копенгаген, Королівство Данія”, - повідомляють в прес-службі Генштабу.

Як зазначається, учасники обговорили останні тенденції розвитку у сфері індивідуальної підготовки та освіти, досвіду щодо впровадження сучасних освітніх технологій у процес підготовки військових фахівців на базі вищих військових навчальних закладів країн-членів НАТО та країн-партнерів.

Читайте також: План руху України до ЄС і НАТО розписаний по днях — Президент

До заходу долучилися представники Групи НАТО з питань підготовки із США, Данії, Швейцарії, Бельгії, Канади, Чехії, Естонії, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Туреччини, Австрії, Боснії та Герцеговини, Фінляндії, Сербії, Швеції, України. Також участь в засіданні взяли представники робочої групи з дистанційного навчання Консорціуму “Партнерство заради миру” та Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP).

Наступне засідання секції розвитку індивідуальної підготовки та освіти відбудеться в Україні у вересні цього року, повідомляє прес-служба Генштабу.

Україна взяла участь у засіданні НАТО з підготовки військових / Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-