В Україні запровадять змагання силовиків

В Україні запровадять змагання силовиків "Екстрим комбат"

Фото
Укрінформ
В Україні програма міжнародних змагань для силових структур "Екстрим комбат" може стартувати вже з серпня 2019 року у співпраці з європейськими силовими відомствами.

Про це йшлося на міжнародному семінарі в Національній гвардії України, інформує прес-служба МВС.

"Програма міжнародних змагань для силових структур "Екстрим комбат" може стартувати в Україні вже з серпня 2019 року у співпраці з європейськими силовими відомствами", - йдеться у повідомленні.

"Екстрим комбат" ­– це вид змагань для військовослужбовців на смузі перешкод, з прикладної стрільби та на ринзі.

"Три спортивні напрямки, які включені в "Екстрим комбат" – найактуальніші для наших бійців. А змагання дозволять поділитися досвідом з іноземцями та підвищити наш рівень, до того ж співпраця гвардії та інших силових відомств України – це продуктивне гуртування та визначення рівня підготовки українських захисників", – зазначив начальник управління фізичної підготовки НГУ, полковник Сергій Лещеня.

Читайте також: Військово-морські сили почали підготовку резервістів

Уточнюється, що цьогоріч Нацгвардія взяла курс на покращення фізпідготовки гвардійців для виконання завдань за призначенням. Лещеня додав, що змагання з цього виду спорту проводитимуть в різні етапи.

Так, перший етап - відбір кращих за результатами оцінювання саме в структурах, потім - на державному рівні, а наприкінці – Чемпіонат світу з "Екстрим комбату".

Фото: mvs.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-