МінТОТ запустив портал про відновлення Донбасу

МінТОТ запустив портал про відновлення Донбасу

Укрінформ
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та ВПО запустили "Портал економічного та соціального відновлення" (portal.mtot.gov.ua).

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у міністерстві.

"Головна мета порталу – створення єдиної національної платформи, де буде узагальнюватись вся інформація про потреби постраждалого регіону, програми і проекти, покликані їх вирішити", - повідомили у прес-службі.

Портал буде надавати регулярну інформацію по трьом ключовим напрямкам: критично важливі об'єкти інфраструктури та соціальних послуг; відновлення економіки та соціальна стійкість.

Читайте також: ФРН надасть Україні €84,8 мільйона допомоги в рамках співпраці для розвитку

Як зазначають у відомстві, портал відкритий для вітчизняних та закордонних партнерів, "що бажають отримувати та розміщувати актуальну інформацію про потреби, проекти та заходи як на територіях, що зазнали негативного впливу внаслідок конфлікту, так і по всій території України з метою підтримки ВПО".

Функціональні можливості Порталу були презентовані на форумі "Миру та Розбудови" у Стокгольмі (Швеція) та у Штаб-квартирі Світового Банку в Вашингтоні (Сполучені Штати Америки).

Портал розробили МінТОТ спільно зі Світовим банком (The World Bank) та Стокгольмським інститутом дослідження проблем миру (SIPRI).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-