ЗСУ збиватимуть дрони, помічені над військовими частинами - Генштаб

ЗСУ збиватимуть дрони, помічені над військовими частинами - Генштаб

Укрінформ
У Генштабі ЗСУ закликали громадян України не розголошувати інформацію про переміщення армійських підрозділів та попередили, що всі безпілотники, помічені в районі навчань, над військовими частинами та об'єктами, будуть збиті.

Про це повідомляється на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

«Кожен з нас має відчути свою власну відповідальність за захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її інформаційної безпеки, які згідно з Конституцією України є справою всього Українського народу! Прохання і надалі не розголошувати переміщення підрозділів Збройних сил України! Номери техніки, види і кількість озброєння, його приналежність до родів військ, напрямки та маршрути руху», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що розголошення такої інформації може становити загрозу національній безпеці.

Читайте також: 30 модернізованих літаків поповнять парк Повітряних сил

«Інформуємо: в районі проведення навчань, над військовими частинами, об'єктами і полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. А особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані і притягнуті до відповідальності», - додали в Генштабі.

Як раніше повідомлялося, в Збройних силах України триває комплекс навчань “Спека-2018”. Замислом передбачається відпрацювання штабами та військовими частинами усіх видів та родів військ Збройних сил України практичних дій з управління під час виконання завдань у різних регіонах України, зокрема, щодо ведення територіальної оборони.

Основна увага буде зосереджена на південно-східному та південному напрямках. Комплекс навчань “Спека-2018” завершиться стратегічним командно-штабним навчанням, що відбудеться у вересні цього року.

До виконання завдань також будуть залучені Сили спеціальних операцій, які протягом двох років існування набули основних оперативних (спеціальних) спроможностей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-