У Києві стартував національний хакатон з безпеки і оборони

У Києві стартував національний хакатон з безпеки і оборони

Фото
Укрінформ
У Києві стартував Національний оборонний хакатон з питань галузі безпеки і оборони України, що спрямований на покращення взаємодії між силовими структурами.

Захід, у відкритті якого взяла участь віце-прем'єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, триватиме в Інноваційному парку UnitCity до 27 липня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Перший національний хакатон з питань безпеки і оборони України / Фото: Тарасов Володимир. Укрінформ

"Хакатон - це абсолютно практичний інструмент для того, щоб швидкими засобами зробити сходження ще на одну сходинку нагору. І знайти рішення для тих проблем, які маємо сьогодні між різними частинами сектору безпеки і оборони", - сказала вона. 

Климпуш-Цинцадзе нагадала, що українські військовослужбовці у 2017 році на своєму дебютному хакатоні TIDE в Лондоні посіли призові місця одразу в двох категоріях. Після цього виникла ідея провести НАТОвський хакатон в Україні. "Ми провели переговори з НАТО і вирішили, що спочатку проведемо український оборонний хакатон, після якого найближчими роками нам вдасться провести в Україні і НАТОвський", - сказала віце-прем'єр-міністр.

Читайте також: Климпуш-Цинцадзе вважає, що санкції РФ проти України - “це просто смішно”

У свою чергу заступник начальника Генштабу ЗСУ Радіон Тимошенко додав, що сфера безпеки і оборони України потребує інноваційних рішень, нестандартних підходів та ідей у сенсі автоматизації, міжвідомчої комунікації, моделювання ситуацій, зокрема кризових. За його словами, йдеться і про формування кейсів із готовими оперативними відповідями на загрози чи ризики. Перший оборонний хакатон у даному контексті має стати прологом формування активної спільноти однодумців, здатної генерувати зміни у взаємодії силових структур, сказав Тимошенко.

Захід організовано Генеральним штабом Збройних сил України та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-