Українські парадзюдоїсти виграли командний залік чемпіонату світу

Українські парадзюдоїсти здобули 17 медалей і перше місце у командному заліку на чемпіонаті світу серед спортсменів з вадами слуху.

Як повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту, у змаганнях, що проходили у місті Туркестан (Казахстан) взяли участь спортсмени з 15-ти країн. За Україну виступили 25 паралімпійців, передає Укрінформ.

Поєдинки відбувалися в особистій та командній першостях серед чоловіків та жінок, а також з ката. Наша команда виграла 6 золотих, 4 срібні та 7 бронзових нагород.

«Золото» в українській команді завоювали Анна Шостак (вагова категорія до 52кг), Софія Волянюк (до 57 кг), Геворг Геворгян (до 81 кг), Марина Погорелова (до 70 кг), Оксана Кравченко (понад 78кг) та жіноча команда - Марина Погорелова, Софія Волянюк, Анна Шостак, Оксана Кравченко, Катерина Шепелюк та Марія Бала.